Kurumsal - Tekno-Tel Yay - Yay Üreticisi

Tekno-Tel Yay Sanayi

Firmamız Tekno-Tel YAY 20 yılı aşkın bir süredir yay sektöründe faaliyet göstermektedir. Yay üretimi konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firmamızda, üretimimiz CNC makinalarında ve hassas tolerans değerlerinde gerçekleştirmektedir.

Üretimimiz 0.15 mm – 12 mm arasında ve ISO 9001 ve Militarye test sertifikalı telleriyle yapılmaktadır.Sürekli kalite kontrol sistemiyle ürünlerimiz malzeme girişinden mamül  sevkine kadar kontrol altında tutulmaktadır.

Ürün yelpazemizde; Yaylık paslanmaz teller AISI 302-316, orta ve yüksek karbonlu yaylık çelik tellerden DIN 17223, yağda temperlenerek sertleştirilmiş yaylık çelik tellerden ve Fosfor, Bronz, Pirinç, Alaşımlı ve Alaşımsız yaylık teller ve Bant malzemelerden talebinize uygun her türlü basma yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, özel şekilli telform yayları, tel bükme içeren yaylar ve bant yayları üretimi yapmaktayız.

Son işlem; Üretilen yaylarımızın talebiniz doğrultusunda, taşlama makinamızda, taşlama işlemiyle, özel kaplamasıyla konveyor bantlı elektrikli temperleme fırınlarımızda bitirilerek teslim edilebilmektedir.

Firmamız uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunmaktadır.

Saygılarımızla