Yay İmalatı

Teknotel Yay Sanayi otuz yıllık sektör tecrübesinin verdiği deneyimle otomotiv sektörüne, tarım sektörüne, savunma sanayisine, makine sanayisine, elektrik ve elektronik sektörüne ve daha bir çok sektöre yay imalatı yapmaktadır. Firmamız sektörlerin standartlaşmış yay imalatının yanı sıra özel şekillendirme gerektiren yay imalatını da yapmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Tekno Tel Yay, her geçen gün yeni ürünleriyle müşteri portföyünü genişletmektedir. Yayların görevlerini yerine getirebilmeleri için gerekli prosesleri iyi tecrübe eden firmamız, yay imalatı konusunda fark yaratmaktadır.

Endüstriyel Yay İmalatı

Yay İmalatı

Ülkemizde yay sanayisi içerisinde bir çok firma bulunmakta olup Tekno Tel Yay’ı diğerlerinden ayıran en önemli özelliğinin memnun müşterileri olduğunu düşünmekteyiz. Tamamladığımız yay imalatı siparişlerinde müşteri memnuniyetini ve işin kalitesini ön planda tutmaktayız. Her yeni müşterimizle dostluk ilişkisi kurmak ve sürekli ticaret yapma arzusundayız. Her yeni işin bize katacağı tecrübeyi önemsemekteyiz. Bu sebepten yaptığımız her üründe ilk ürün heyecanıyla çalışmaktayız.

Bünyemizde bulunan ekip ve ekipmanlar dahilinde en kaliteli yayları üretmek için çalışıyoruz. Şu an baskı yayları, çekme yayları, helezon yaylar, klips yayları, kurma yayları, tel form yaylar ve zemberek yayların imalatını yapmaktayız. Eğer ihtiyacınız olan yayın elinizde mevcut bir numunesi varsa bunu bize göndererek teklif alabilirsiniz. Eğer numuneniz yok ise yayın çalışacağı sistemi yada yayın teknik özelliklerini belirterek teklif isteyebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan teknik ressamımız yayınızın dizaynını yapmasının ardından size en uygun teklifi yapacaktır. Teklif onaylandıktan sonra yay imalatı süreci başlayacaktır.

Firmamız yay imalatı konusunda Türkiye geneline hizmet vermektedir. İstanbul’da bulunan fabrikamızdan tüm Türkiye’ye yay imalatı hizmetimizi sürdürmekteyiz. İstanbul içerisinde İkitelli, Hadımköy ve Bayrampaşa‘ya günlük araç çıkışımız bulunmaktadır.

Çekme Yayı İmalatı
Çekme Yayı İmalatı

Yay imalatı ve yay fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz soruları bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz. Sitemizde ki iletişim formunu doldurarak yada telefonla arayarak bizlere hızlıca iletişime geçebileceğiniz gibi bizi ziyaret ederek üretim kapasitemiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Baskı Yayı İmalatı
Baskı Yayı İmalatı
Baskı Yayı İmalatı
Baskı Yayı İmalatı
Form Yayı İmalatı
Form Yayı İmalatı